Ühenda meile

Käsitöö

Euroopa kujundamine: ESCP õpilased õpivad tundma majandus- ja sotsiaalreforme Euroopa südames

JAGA:

avaldatud

on

Designing Europe on interaktiivne ja kaasahaarav õppekogemus ESCP Business Schooli juhtimise magistriõppe üliõpilastele. Selle eesmärk on näidata, kuidas ELi institutsiooniline toimimine võib teenida olulisi muutusi, mida peame saavutama.

Tänavu juunis toimuvate Euroopa Parlamendi valimiste taustal tutvustatakse üle 1,200 ESCP juhtimise magistriõppe üliõpilasele oma viiest Euroopa ülikoolilinnakust (Pariis-London-Berliin-Torino-Madrid) ELi institutsioonidele ja tegelevad päevakajalise teemaga. teema parlamendis: roheline kokkulepe.

ESCP koolitab oma tulevasi juhte EL-i toimimisest

Juba kuueteistkümnendat aastat järjest on ligikaudu 1,240 ESCP juhtimise magistriõppe üliõpilasel võimalus osaleda simuleeritud Euroopa Parlamendi istungjärgul 6. ja 7. märtsil 2024. Rollimängude harjutuste kaudu võimaldab Designing Europe õpilastel mõista praktilisi teadmisi. ELi toimimisest. Euroopa Parlamendi liikme rolli täites osaleb iga õpilane inglise keeles läbirääkimistel, mis kulmineeruvad hääletuse ja resolutsiooni eelnõu vastuvõtmisega Euroopa Parlamendis. Delegatsioonide esindajad astuvad sõna, et kaitsta oma ettepanekuid, mida arutelude käigus arutatakse. Seejärel esitlevad õpilased oma projekte advokatuurile ja kaitsevad neid nagu tõelisi Euroopa Parlamendi liikmeid

Projekti eesmärk on tõsta kooli tulevaste juhtide teadlikkust EL institutsioonidest ja protsessidest.

Euroopa projekteerimise etapid:

Veebikursus Euroopa institutsioonide tööpõhimõtte mõistmiseks;

Ülikoolilinnakus esitlus seaduse hääletamise simulatsioonimängust ja rollimängust

Seaduse hääletamise simulatsioonimäng koos 4-tunnise töötoaga delegatsiooni kohta esimesel päeval: õpilased mängivad oma osa ja koostavad kaastöö lõplikule resolutsioonile (esitatakse ja hääletatakse järgmisel päeval täiskogu istungil).

reklaam

Euroopa kujundamise eesmärk on aidata õpilastel mõista:

Euroopa institutsiooniliste osalejate loogika ja positsioonid;

Kuidas ELi otsuste üle läbi räägitakse ja neid vastu võetakse

Peamised väljakutsed, millega EL silmitsi seisab, eelkõige majandus-, sotsiaal- ja keskkonnavaldkonnas (näiteks Euroopa rohelise kokkuleppe rakendamise kaudu).

Õpetusharjutus, mis tugevdab ESCP Euroopa mudelit

Projekti Designing Europe üks peamisi lisaväärtusi on Euroopa õpingute edendamine lisaks kõrghariduse erialakursustele (poliitikateadustes või Euroopa õiguses), suunates need rahvusvahelise ärikooli üliõpilastele. Samuti aitab skeem arendada üliõpilaste ja ülikooli kogukonna kui terviku seas Euroopasse kuulumise tunnet.

"Lisaks edasiantud teadmistele tugevdavad õpilased ka oma pehmeid oskusi. See on tõeline tegemise kaudu õppimise kogemus. Euroopa kujundamine peab olema nende õppeprogrammi Euroopa põhikomponent meie koolitusprogrammis, mis põhineb kursuste ja kursuste keerukal kombinatsioonil. praktiline kogemus multikultuurses kontekstis", rõhutab Yves Bertoncini, Euroopa asjade konsultant, Euroopa disainimise kaasprofessor ja pedagoogiline koordinaator.

"Meie õpilased hindavad seda algatust väga ning see tugevdab meie Euroopa identiteeti ja meie kooli DNA-d, mille eesmärk on koolitada tulevasi rahvusvahelisi juhte. Ajal, mil tähistame oma Euroopa mudeli viiekümnendat aastapäeva, sobib Euroopa kujundamine ideaalselt. kultuuride ja teabe segunemisele. Seetõttu oleme uhked, et ühendame tänu sellele projektile oma ülikoolilinnakud Euroopa tipptaseme, maailmale avatuse ja progressi nimel. Ajal, mil suured keskkonna-, sotsiaalsed ja tehnoloogilised muutused tuletavad meile meelde Euroopa institutsioonide tähtsuse tõttu oleme veendunud, kui oluline on töötada meie õpilaste pühendumuse nimel, kes on homme valmis meie ühiskonda reaalselt mõjutama,“ lõpetab ESCP tegevdirektor Léon Laulusa.

ESCP ärikooli kohta

ESCP Business School asutati 1819. aastal. Kool on otsustanud õpetada vastutustundlikku juhtimist, mis on avatud maailmale ja põhineb Euroopa multikultuursusel. Kuus ülikoolilinnakut Berliinis, Londonis, Madridis, Pariisis, Torinos ja Varssavis on hüppelauad, mis võimaldavad õpilastel kogeda seda Euroopa lähenemist juhtimisele.

Mitu põlvkonda ettevõtjaid ja juhte on koolitatud kindlas usus, et ärimaailm võib ühiskonda positiivselt toita.

See veendumus ja ESCP väärtused – tipptase, singulaarsus, loovus ja paljusus – juhivad igapäevaselt meie missiooni ja kujundavad selle pedagoogilist visiooni.

Igal aastal võtab ESCP vastu 10,000 5,000+ üliõpilast ja 130 juhti XNUMX erinevast rahvusest. Selle tugevus seisneb paljudes ärikoolitusprogrammides, nii üldistes kui ka spetsialiseeritud (bakalaureuse-, magistri-, MBA-, Executive MBA-, doktorikraadi- ja juhtimiskoolituses), mis kõik hõlmavad mitme ülikoolilinnaku kogemust.

Kõik algab siit. Veebisait: www.escp.eu

Jälgi meid Twitteris: @ESCP_BS

Jagage seda artiklit:

EU Reporter avaldab mitmesugustest välistest allikatest pärit artikleid, mis väljendavad mitmesuguseid seisukohti. Nendes artiklites võetud seisukohad ei pruugi olla EU Reporteri seisukohad.

Trendid